⭕️Shitet banesa ne lagjën Arbëria (Dragodan)
⭕️Shitet banesa ne lagjën Arbëria (Dragodan)
⭕️Shitet banesa ne lagjën Arbëria (Dragodan)
⭕️Shitet banesa ne lagjën Arbëria (Dragodan)
Popullarizuar
1,000për m²

⭕️Sipërfaqe: 112.9m²
-Kati: 6-të
-Kompleksi: ” Arditi Group ”
Banesa posedon:
⭕️Sallon
⭕️Kuzhine
⭕️3 dhoma gjumi (njëra prej tyre me garderob dhe banjo)
⭕️2 Banjo
⭕️WC
⭕️Ballkon

⭕️Cmimi: 1000€ për m²

Faleminderit për besimin tuaj!
HOLDING Real Estate
????+38344521055
????+38343755733
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
????Adresa jonë: Dardani – Prishtinë Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73 (Mbrapa Bast Trade)
✉️agjensioniholding@gmail.com

Përmbledhje

  • Kategoria: Banesa
  • Madhësia e Banesës: 112.9
  • Dhoma: 3 Njëra me banjo dhe garderob
  • Banjë: 3