Ndrysho Filtrin

Shit blej ose merr jep Banesa

Shfaqim 1–11 të 27 rezultateve

280në muaj
Banesa

IPET BANESA ME QIRA NE QENDER TE KLINES

 • 6 ditë më parë
250
Banesa

Banesa jepet me qira

Popullore
 • 1 javë më parë
 • Prishtine
140,000
Banesa

Shitet banesa 3+1 në Rrugën C

Popullore
 • 2 javë më parë
 • Prishtina , Kosovë
Banesa

Shitet banesa 83.67m2, kati 6 dhe 7, te Komuna e re

 • 2 javë më parë
 • Fushë Kosovë , Kosovë
40,000
Banesa

Shitet Banesa 65m2 rr.Dardania

 • 2 javë më parë
 • Fushë Kosovë , Kosovo
107,000për m²
Banesa

Shitet banesa 4 dhomshe 107m2 kati 6 Lagja e Spitalit

 • 3 javë më parë
 • Pristina , Kosovo
Banesa

Shitet banesa / Penthouse 126.93m2 banim, 110.82m2 teracë

 • 3 javë më parë
 • Fushë Kosovë , Kosovo
Banesa

Shitet banesa 92m2 ne Prishtine

Popullore
 • 4 javë më parë
 • Pristina , Kosovo
Banesa

Banese ne shitje ne Lagjen e Spitalit 2+1

Popullore
 • 4 javë më parë
 • Pristina , Kosovo
180për m²
Banesa

Banesë me qera te Nenkalimi

Popullore
 • 4 javë më parë
 • Ferizaj , Kosovo
Banesa

Shitet banesa 84m2, kati 8 në Prishtinë, rr. Muharrem Fejza

Popullore
 • 1 muaj më parë
 • Muharrem Fejza, Prishtina
auto forf prizren