Ndrysho Filtrin

Shit blej ose merr jep lloje të ndryshme të pronave. Gjeni pronën tuaj të preferuar, banesa, shtëpi & prona, si dhe parcela dhe toka me çmime të lira.

Shfaqim 1–11 të 82 rezultateve

Shtëpi

Ringa (Shitet Shtepia ne Rr,Marije Kraja)372/22

 • 13 orë më parë
 • Ferizaj , Kosovë
280në muaj
Banesa

IPET BANESA ME QIRA NE QENDER TE KLINES

 • 4 ditë më parë
250
Banesa

Banesa jepet me qira

Popullore
 • 1 javë më parë
 • Prishtine
140,000
Banesa

Shitet banesa 3+1 në Rrugën C

Popullore
 • 2 javë më parë
 • Prishtina , Kosovë
Banesa

Shitet banesa 83.67m2, kati 6 dhe 7, te Komuna e re

 • 2 javë më parë
 • Fushë Kosovë , Kosovë
40,000
Banesa

Shitet Banesa 65m2 rr.Dardania

 • 2 javë më parë
 • Fushë Kosovë , Kosovo
0
Shtëpi

Shtepi 2 katshe

Popullore
 • 3 javë më parë
 • Gjilan , Kosovo
107,000për m²
Banesa

Shitet banesa 4 dhomshe 107m2 kati 6 Lagja e Spitalit

 • 3 javë më parë
 • Pristina , Kosovo
0
Shtëpi

Shitet toka ne Sofali 4,14ari

 • 3 javë më parë
 • Pristina , Kosovo
Banesa

Shitet banesa / Penthouse 126.93m2 banim, 110.82m2 teracë

 • 3 javë më parë
 • Fushë Kosovë , Kosovo
Vila

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 450m² në lagjen #Arbëria

 • 3 javë më parë
 • Prishtina , Kosovo
auto forf prizren