Ndrysho Filtrin

Të gjitha paisjet elektronike si TV, kompjuterë, laptop, tablet, telefona të menqur do ti gjeni këtu.

Shfaqim 1–11 të 146 rezultateve

300
Kompjutera dhe Tablet

Shes FUJITSU Server PRIMERGY TX1310 M1 Tower Server

 • 16 orë më parë
 • Prishtinë , Kosovë
590
Kompjutera dhe Tablet

Samsung Tab S8 5G 11.0 inch 2022

 • 2 ditë më parë
 • Gjilan , Kosovë
90
Telefona

Samsung galaxy A7

 • 4 ditë më parë
 • Gjilan , Kosovë
980
Kompjutera dhe Tablet

Apple Macbook Air M1 (2021) 8GB RAM 256SSD

 • 5 ditë më parë
 • Pristina , Kosovë
TV & Video Akcesorë

Chromecast me Google TV

 • 7 ditë më parë
 • Ferizaj , Kosovë
60
Telefona

Samsung A5

 • 2 javë më parë
 • Prishtina , Kosovë
pafoto-listing-thumb
100
TV

Shes Tv TELEFUNKEN

 • 2 javë më parë
 • Mitrovice
1,000
Elektronikë Tjetër

Zerim, Sllevi, Mixer

 • 2 javë më parë
 • Ferizaj , Kosovë
150
Elektronikë Tjetër

Paisje per frizer te reja

 • 2 javë më parë
 • Hysen Kabashi , 20000 Prizren , Kosovo
auto forf prizren