Ndrysho Filtrin

Shit blej ose merr jep automjete të ndryshme si vetura, kamionë, motoçikleta ose biciklla të reja dhe të përdorura. Gjeni kerrin tënd të preferuar si  Mercedes, Golf, Toyota and BMW.

Shfaqim 1–11 të 286 rezultateve

3,499
Vetura

Jeep❤️❤️

 • 5 orë më parë
 • Tropojë , Shqipëri
Vetura

Audi Q5 40TDI Quattro

 • 5 orë më parë
 • Ferizaj , Kosovë
6,999
Vetura

Toyota ne gjendje te mire 👌

 • 6 orë më parë
 • Deçan , Kosovë
350
Auto Pjesë & Akcesorë

goma dimri 20 she

 • 1 ditë më parë
 • ferizaj
4,200
Vetura

Okazion A class – w169 – 2011 – 160 benzin – manual -i disk

 • 1 ditë më parë
 • Tiranë, Shqipëri
Auto Pjesë & Akcesorë

Zingjir Gome 260x96x38

 • 2 ditë më parë
 • Viti, Kosovë
7,000
Vetura

subaru legacy

 • 3 ditë më parë
 • Prizren, Kosovë
5,200
Vetura

Toyota corolla verso 2.0 dizell

 • 3 ditë më parë
 • Kastriot, Kosovo
3,500
Vetura

Land rover

 • 4 ditë më parë
 • Prishtina , Kosovë
2,500
Vetura

Lada – NIVA

 • 4 ditë më parë
 • 30000 Pejë , Kosovë
3,000
Vetura

KIA SORENTO 2.5 DIESEL 2005 AUTOMATIK

 • 4 ditë më parë
 • Prishtina , Kosovë
auto forf prizren