Në ShesBlej.net mund të shisni gjëra që nuk ju duhen dhe bleni gjëra që ju duhen si Automjete, Shtëpi, Telefona, Kompjuterë etj.

Më të rejat

Internet 20221209 085255 1

Vw Caddy 1.6TDI 5ulse i sapodoganuar

 • Lipjan , Kosovë
 • Vetura
 • 4 minuta më parë

Vw caddy 1.6TDI Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Kosovare 5 ulse librez Rks 1vit emer tem Rrypin endrrum servisa te…

7,900
Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K

Blackmagic Pocket 6K

Shiten Dy kamera Blackmagic Pocket 6K Cmimi per cope: 1800 euro

1,800
Internet 20221208 152328 3

Pllugjt

Shes pllugjt e ri pa perdor

550
Internet 20221208 144255 2

Huawei Nova 9 – 128GB / 8GB

 • Prishtina , Kosovë
 • Telefona
 • 18 orë më parë

Gjendja: I ri Memoria: 128GB / 8GB RAM Kamera: 50MP Prodhuesi:Huawei Modeli:Nova 9

300
759C2F64 BEE1 4001 B681 2F2812BF93BB

Shes kepuce Puma origjinale urgjent

 • Pristina , Kosovo
 • Femra
 • 2 ditë më parë

Kepucet jan ble ne Gjermani ne Snipes,numer 40, qmimi 130€ shkaku qe po i shes sepse mka ardh numri gabim,…

45
ztuetzfcvfxbcv 6

Jeep❤️❤️

 • Tropojë , Shqipëri
 • Vetura
 • 2 ditë më parë

Shitet jeep 4×4 viti 2006 nafte 2.5 i ardhur nga zvicra me gjitha sherbimet e bera. E ngritur extra per…

3,499

Krijo Shitoren tënde FALAS

Për të bërë shpalljen tuaj premium, pas kyqjes në panel, kliko butonin Promovo te shpallja përkatëse.

Lidhje
servisi auto ford prizren

Pyetjet më të shpeshta

Kliko te +Shpallje dhe ndiqi hapat për të krijuar shpalljen, ska nevoj të regjistroheni sepse sistemi do t'ju regjistroj automatikisht.

Për të blerë thjesht zgjidhe 1 shpallje dhe kliko te numri gjysëm i zbuluar
044321xxx
Zbulo numri e telefonit
për ta shikuar tërë numrin.
Kontakto direkt pronarin e shpalljes (ska nevoj mu regjistru).

Sistemi do të ju regjistroj automatikisht gjatë krijimit të shpalljes, por nëse doni që të regjistroheni vetë në mënyrë që të keni emër përdoruesi unik atëherë ju mund ta bëni këtë duke klikuar në ikonën e njeriut e cila gjendet në meny 
https://www.shesblej.net/my-account/
dhe pastaj ndiqni hapat që kërkohen aty.

Ndiqi hapat me foto se si bëhet regjistrimi:
https://www.shesblej.net/si-te-regjistroheni-ne-shesblej-net/

Nëse veq jeni regjistruar atëher ju mund të kyqeni në llogarin tuaj duke klikuar në ikonën e njeriut në meny
https://www.shesblej.net/my-account/
dhe pasiqë të futeni në panelin tuaj ju mund ti menagjoni shpalljet tuaja si dhe të dhënat tuaja të tjera.

Për të hapur një shitore në shesblej.net së pari duhet të hyni në panelin tuaj dhe aty do të shikoni opsionin Shitorja 
https://www.shesblej.net/my-account/shitore/
Kliko aty dhe ndiqi hapat për të krijuar shitoren tuaj.

Në shesblej.net të gjitha shpalljet jan falas dhe pa limit, por nëse doni që shpallja juaj të dallohet nga shpalljet e tjera ju mund të aplikoni për një shpallje premium si psh: shpallja që rri gjithmon në krye të shpalljeve tjera, shpallje me sfond të verdhë apo shpallje që ripërtrihet dhe del në krye çdo 3 ditë.